Pro jediněčný pocit soukromí
Nezáväzný dopyt

Rolovacie priemyselné brány

Rolovacie priemyselné brány sa vyrábajú z veľmi trvanlivých materiálov, schopných odolávať dlhodobému prevádzkovému zaťaženiu.

6 dôvodov, prečo si vybrať rolovacie brány

 

 1. Nezaberú zbytočne veľa miesta

  Brány sa navíja do boxu, preto nie je potrebný ďalší priestor napr. pre uchytenie koľajníc ako u ostatných typov garážových brán.
 2. Neviditeľný box

  Box, do ktorého sa brána navíja, môžeme zabudovať pod omietku, takže nebude vidieť a nenaruší výsledný dojem z pohľadu na dom.
 3. Do akejkoľvek garáže

  Bránu môžeme namontovať aj do už dokončených garáží.
 4. Dobré v núdzi

  Pri výpadku elektrického prúdu bránu jednoducho odblokujete a ovládate kľukou.
 5. Bezpečnejšie ako odtlačok prsta

  Pohony dodávame s vysielačmi, ktoré používajú bilióny možných komunikačných kódov pre maximálne bezpečné ovládanie brán.
 6. Stačí jeden ovládač

  Každým tlačidlom viackanálového diaľkového ovládania môžete ovládať napríklad druhé garážové brány, brány do dvora alebo osvetlenie pri vjazde.

Prednosti našich priemyselných brán

 • vynikajúce tepelné a izolačné vlastnosti vďaka polyuretánovej výplni a prerušeným tepelným mostom vnútri sekcií. Spodná a horná sekcia je ukončená hliníkovým eloxovaným profilom s gumovým tesnením
 • bezpečnostné zámky proti zovretiu prstov

 

Plášť priemyselných garážových brán tvorí galvanizovaný plech o sile 0,53 mm so vzorom STUCCO. Vrchný polyesterový nástrek je v bielej farbe. Brány sú zložené z jednotlivých sekcií so šírkou 500 alebo 610 mm a hrúbkou 40 mm.

Kotviace vertikálne stojky v tvare "L" s integrovaným tesnením sú zárukou stability a bezpečnosti. Pre spájanie profilov je použitá technológia TOX. Tento systém zaručuje stálu pevnosť konštrukcie bez vŕtania alebo poškodenia pozinkovanej vrstvy bodovaním.

20 % Zľava končí za...

Dnů
Hodin
Minut
Sekund

Poptávka